Odstoupení bez udání důvodu (vrácení zboží)

Nevybrali jste si správně? Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu je u nás možné do 14 dnů.

Kdy můžu odstoupit od smlouvy bez udání důvodu?

U nás můžete vrátit každé zboží, které jste si u nás zakoupili. Výjimkou je zboží, které

  1. a) Bylo přizpůsobené či vyrobené dle Vašich požadavků
  2. b) Není možné vrátit z hygienických důvodů (např. výrobky, které přicházejí do přímého styku s pokožkou)

V případě, že si necháte zabalit zboží jako dárek či ekologicky, není také možné odstoupit od smlouvy o službě dárkového nebo ekologického balení, jakmile je zboží již zabaleno a služba tím pádem poskytnuta. Upozorňujeme, že zboží pro Vás balíme bezodkladně po učinění objednávky.

Dovolujeme si Vás upozornit, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než je nutné k obeznámení se s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží (např. pokud nosíte oblečení i potom, co jste jej už jednou zkusili).

Jak mám postupovat při odstoupení od smlouvy bez udání důvodu?

Ve lhůtě 14 dnů od doručení zboží nám oznamte svoje rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Nejvhodnější možností je kontaktovat nás na e-mailu info@grillhamr.cz nebo na tel. čísle 724 063 545. Užít můžete i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete zde.

Zboží bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů ode dne odstoupení, zašlete na naši adresu . Pokud jste v souvislostí s uzavřením smlouvy od nás obdrželi zboží navíc zdarma (“dárek”) je potřebné vrátit i tento dárek.

Kupní cenu zboží Vám vrátíme nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení. S platbou však můžeme v souladu se zákonem počkat, dokud nám zboží nevrátíte. V případě, že odstoupíte v prvních 14 dnech od doručení zboží, náleží Vám i náhrada nákladů na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Kontakty

Veškeré dotazy ohledně odstoupení bez udání důvodu Vám rádi zodpovíme, pokud nás kontaktujete na e-mailu info@grillhamr.cz nebo na tel. čísle 724 063 545.

Provozovatel

Food pro s.r.o.
Doksany č.p. 69, 41182

IČO: 07761449

DIČ: CZ 07761449

Otevírací doba

OD 31.3 PÁ - NE:

SNÍDANĚ:            08:00-10.00
STEAK GRILL:   11:00 - 21:00
BISTRO:                11.00 - 21.00

PO - ČT: zavřeno

 

Kuchyně přijímá poslední objednávky 30 min  před koncem otevírací doby!

PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Sledujte nás

Web design by noConcept