Nápoje

K dobrému jídlu patří také dobré pití. Tradiční české pivo, tradiční moravské víno a lahodné domácí limonády z čerstvých surovin jsou tím pravým, co dokonale doplní váš gastronomický zážitek. 

PIVO

Budvar je jen jeden, a to už od roku 1895, nicméně historie vaření piva v Českých Budějovicích sahá až do 13.století.

Jeho jméno je synonymem tradice a kvality, a proto si myslíme, že k naší restauraci se hodí nejlépe. Nabízíme tradiční české recepty, takže co jiného, než tradiční české pivo bychom měli nabízet? Čím jiným než českým pivem se silnou, hořkou chutí spláchnout pořádný 400 gramový steak, pikantní gulášek nebo svíčkovou se šesti?

VÍNO

Víno na váš stůl dovážíme z Moravy, z oblasti Velkých Bílovic. Naším dlouholetým dodavatelem je tradiční rodinné vinařství Vinné sklepy Zapletal.

Vinařství produkuje zejména suchá a polosuchá vína s osobitým charakterem, tak typickým pro velkobílovickou oblast. Moderní technologií se zde vyrábí vína lehká, svěží a ovocná, z nichž některá zrají dlouhodobě v dřevěných sudech, část pak v sudech barrique. Většina vína se prodává „ze dvora“, tzn. přímo ve sklepě. Část pak ve vinotékách a především v gastro-provozech. 

4 hektary vinic Vinných sklepů Zapletal se nachází na nejlépe položených velkobílovických vinicích – Panské, Haňby nebo Úlehle. Rodina si zakládá na ekologickém režimu pěstování vína, kdy prioritou je co nejkvalitnější hrozen a zároveň co nejméně zatížená příroda. Proto se ve vinařství zásadně nepoužívají žádné pesticidy ani herbicidy a všechny vinice jsou zatravněny.

DOMÁCÍ LIMONÁDY

Naším cílem je nabídnout strávníkům ke kvalitnímu jídlu také kvalitní nápoje. Domácí limonáda je výbornou variantou pro ty, kteří nemají zálibu v přeslazených nápojích plných chemických přísad. Do našich limonád používáme třtinový cukr, čerstvé bylinky a svěží ovoce a zeleninu. V nabídce bude několik variant dle sezonnosti – malinová, jahodová, citronová, okurková, zázvorová, jablková …

Provozovatel

Food pro s.r.o.
č.p. 39, 411 47 Polepy

IČO: 07761449

DIČ: CZ 07761449

Otevírací doba

Steak Grill (Po-Ne): 23.4. 2021– 31.10. 2021
Stálá nabídka: 11.00 – 02.00

Bistro (Po-Ne): 23.4. 2021 – 31.10. 2021
Snídaně 07.00 – 10.00
Obědy a večeře 11.30 – 20.00

Sledujte nás

Web design by noConcept